TELEFON: +48 730 336 206

WITAJ W VENDING EXPERT

Firma Vending Expert jest niezależnym operatorem vendingowym zajmującym się instalacją oraz obsługą automatów sprzedających. Bez mała 10 letnie doświadczenie w branży produktów szybko zbywalnych spowodowało, iż w naszej ofercie znajdują się jedynie najbardziej renomowane produkty wiodących producentów( Pepsico, Coca Cola, Fritolay, Kraft, Mars, Tarczyn, Tymbark etc). Nasza niezależność powoduje, że w urządzeniach mogą znajdować się produkty wielu producentów bez przełożenia na naszą firmę obowiązku wyłączności co zaś sprawia, że konsumenci mają możliwość zakupu tylko i wyłącznie produktów premium w atrakcyjnych cenach.

Urządzenia instalujemy  zarówno w miejscach użyteczności publicznej takich jak: szpitale, przychodnie, hale widowiskowo –sportowe, pływalnie, urzędy, salony i serwisy samochodowe etc. jak i w zakładach pracy. Pracujemy  na urządzeniach wiodących producentów rynku vendingowego ( Wittenborg & Necta, Spengler, Automatic Product ), w naszych kawomatach znajduje się kawa renomowanej marki Douwe Egberts . Swoim Partnerom zapewniamy opiekę serwisową oraz  ciągłość dostaw produktów. Spełniamy wszelkie wymogi sanitarno- epidemiologiczne oraz posiadamy ubezpieczenie OC w TU Genarali. Montaż urządzeń odbywa się przez wykwalifikowanych pracowników z zachowaniem zasad BHP oraz p.poż.

Naszym celem jest niesienie zadowolenia  partnerom i konsumentom. Staramy się wyróżniać na tle konkurencji partnerskim prowadzeniem biznesu na zasadach” win to win”. Indywidualne podejście do każdego partnera oraz lokalizacji powoduje, że w urządzeniach znajdują się przemyślane produkty spełniające wymagania najbardziej wybrednych konsumentów zachowując przy tym rozsądne i przystępne ceny. Codzienne starania powodują, że jesteśmy kojarzeni z marką najwyższej jakości.

Działamy głównie  na rodzimym rynku Warmii i Mazur oraz Mazowsza  co powoduje szybki kontakt z naszymi partnerami i błyskawiczny serwis naszych urządzeń. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą prosimy o wypełnienia formularza kontaktowego bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 730 336 206.